Od chvíle, čo sa jeden z najznámejších párov slovenského šoubiznisu verejne rozišiel, ubehlo už takmer šesť mesiacov. Obaja sa k situácii vyjadrovali opatrne a nechceli si navzájom uškodiť. Obľúbený raper sa však s odstupom času rozhodol objasniť, čo sa v ich vzťahu v posledných mesiacoch vlastne dialo.

V prípade, že sledujete instagramové účty Rytmusa či Dary Rolins, mohli ste zachytiť, že už v roku 2017 obaja chodili na dovolenky oddelene, pričom niekedy išlo aj o mesiace. Potvrdil to i samotný Patrik, ktorý však prekvapil svojím odôvodnením. ,,Bolo to preto, že v našom vzťahu už nebola láska. Bola tam veľká úcta, ale nie láska,“ prezradil člen skupiny Kontrafakt pre cas.sk.

Definitívne rozhodnutie umelcov o ich rozchode padlo už v januári. Ani jeden z nich však zrejme nemal chuť čeliť mediálnemu tlaku a tak si žili po svojom. ,,Každý si vlastne žil svoj život. Ja som bol viac v Piešťanoch, Dara v Prahe. Jednoducho to vyprchalo, možno sme sa k sebe nehodili,“ vysvetlil rodák z Piešťan. Až v marci, keď sa začalo šuškať o krachu ich vzťahu, došlo k verejnému vyjadreniu, kde priznali celú pravdu.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram