Nie je to tak dávno, čo sa politik chválil svojou krásnou priateľkou a ich spoločným potomkom, pričom mu boli veľkou oporou v predvolebnej kampani. Náhle však prišiel šok, keďže člen strany OĽaNO priznal nečakaný rozchod.

Minister obrany Jaroslav Naď sa po šiestich rokoch rozišiel s novinárkou Barbarou Túrosovou, s ktorou má 2-ročného synčeka Adamka. Z predchádzajúceho vzťahu má ešte dve deti, Daniela a Dianu. Zo spoločného domu sa 33-ročná blondínka už dokonca odsťahovala a vrátila sa do bytu v Petržalke, ktorý má v osobnom vlastníctve.

K rozchodu sa vyjadril aj samotný člen koaličnej strany OĽaNO. „Môžem potvrdiť, že s Barbarou Túrosovou už netvoríme pár. Rozchádzame sa ako priatelia. V záujme nášho syna Adamka však prosíme o rešpektovanie nášho súkromia. Viac sa k uvedenej téme nebudem vyjadrovať,“ uviedol Naď pre cas.sk, pričom sa v rovnakom duchu vyjadrila aj jeho bývalá partnerka.

Barbara sa zrejme ešte viac zameria na svoju novú prácu, keďže od 9. apríla je hovorkyňou ministra vnútra Romana Mikuleca. V súvislosti s jej pozíciou sa špekulovalo, že jej lukratívny flek vybavil práve minister obrany. Dlhoročná novinárka však dúfa, že výsledky jej práce presvedčia ľudí o jej schopnostiach, vďaka čomu nepotrebuje rodinkárstvo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Jaroslav Naď-OĽaNO