O tom, čo sa podarilo mladej Slovenke môže väčšina jej rovesníkov iba snívať. 

[sociallocker]Justin Bieber, idol tínedžeriek, vystúpil pred pár dňami v pražskej O2 aréne v rámci svojho turné Purpose World Tour. Tú kompletne vypredal a fanúšičky šaleli. Zážitok z koncertu si nenechali ujsť ani viaceré známe osobnosti, medzi nimi napríklad Dara Rolins, Simona Krainová či Andrea Verešová. Mladé dievča z Nového Mesta nad Váhom sa však k Justinovi dostalo oveľa bližšie ako iní. Šiestačke Alexandre Sofii Kovácsovej sa podarilo tancovať po boku tejto megahviezdy.

Toto video ju dostalo do Prahy

Vybrali ju spomedzi viac ako tisíc uchádzačov. Portálu omeste.sk Sofia prezradila, že Justin spravil v rámci turné konkurz. Bolo potrebné naučiť sa choreografiu na pieseň Children, ktorú precvičoval Nick DeMoura, kreatívny riaditeľ a choreograf turné. “Konkurzu sa mohli zúčastniť uchádzači do 15 rokov z celej Európskej únie. Video s týmto tancom som zavesila na YouTube a čakala, či ma vyberú,” dodala Sofia.

screen-shot-11-20-16-at-06-43-pm
Na tento zážitok nezabudne do konca života

Sofia si počkala a aj sa dočkala. Vybrali ju. “Bola som strašne šťastná, je to môj najväčší úspech,” neskrýva nadšenie mladá tanečnica. Priamo na pódiu ju Justin objal a prihovoril sa jej. Slová, ktoré jej adresoval by chcela počuť snáď každá tínedžerka. Video spolu s tým, čo Bieber povedal mladej Slovenke si môžete pozrieť TU. 

Zdroj: omeste.sk | Foto: Facebook, Youtube
[/sociallocker]