Na povrch vyplávali nové špinavosti a fakty! Doteraz na verejnosti idylický pár, no v súkromí rozpadávajúce sa manželstvo. Brad Pitt a Angelina Jolie sa po 12 rokoch spolužitia a dvoch rokoch manželstva rozvádzajú. 41-ročná herečka požiadala o zverenie všetkých šiestich detí do jej úplnej opatery. Žeby to nebol len zúfalý čin, ale opodstatnené opatrenie? O Pittovi sa totiž nahlas pošepkáva, že prepadol alkoholu a na vlastnej koži to pocítili aj jeho deti!

[sociallocker]Rozpad vzťahu po 12 rokoch je bolestivá záležitosť, ktorá zasiahla aj silného chlapa ako je Pitt. Zrejme sa s tým 52-ročný herec ťažko vyrovnáva a útechu hľadá v alkohole. Podľa amerického serveru TMZ je to práve jeden z dôvodov, prečo sa s ním Angelina nechce deliť o výchovu detí. V rozvodových papieroch herečka uviedla, že už si ako partneri nerozumejú a hlavným dôvodom je práve spôsob výchovy detí, ktorý sa u partnerov výrazne odlišuje. Zatiaľ čo Angelina je známa benevolentnejšou výchovou, Brad vie deťom ukázať koho majú rešpektovať a zvýšiť na nich hlas. Pred pár dňami sa mu to ale vymklo spod kontroly!

Minulú stredu rodina cestovala súkromným lietadlom. Deti poriadne vyvádzali a aj napriek Bradovmu upozorneniu, nepočúvli svojho otca. Po neakceptovanom varovaní vraj Brad pristúpil k fyzickému násiliu! Na základe tohto incidentu ho má vyšetrovať polícia a oboch partnerov už vypočul aj úrad, ktorý sa zaoberá starostlivosťou o maloletých. V celej udalosti mu nepomáha ani fakt, že bol pod vplyvom alkoholu a v potýčke pokračoval aj na letisku. Incident ohlásili svedkovia po príchode na letisko.

Otázne je, či je skutočnosť taká ako to zverejnili zahraničné média. Na Brada sa posledné dní valí samý škandál, možno sa len niekto snaží očierniť jeho osobu. Ako povedal aj zdroj z jeho okolia: “Brad tvrdí, že sa násilia na deťoch nedopustil. Mrzí ho, že niektorí ľudia ho chcú vidieť v tom najhoršom svetle.” Čo sa naozaj deje, vedia len Brad a Angelina za ich zatvorenými dverami.

https://www.instagram.com/p/BJdhZgMBaFQ/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BJLKZtKBMUe/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BIvL3A-B_Ck/?taken-by=brangelinaofficial

Zdroj: super.cz | Foto: Instagram
[/sociallocker]