Mladej žene doktori diagnostikovali rakovinu, ktorá sa jej postupne rozšírila do celého tela. Jej otec bol v tom období v poslednom štádiu rovnakej choroby a ona túžila iba po tom, aby ju stihol odprevadiť uličkou pred oltár. Dúfala, že sa stihne vydať, kým otec alebo ona sama zomrie. Alebo to bolo celé inak?

Príbeh Toni Standen medializujú britské médiá vo veľkom. Nie však pre jej diagnózu rakoviny, ale pre ohavnú lož, ktorej sa podvodníčka dopustila. Po srdcervúcom priznaní choroby sa Toni priateľom zdôverila, že by si priala svadbu ešte predtým, ako ona alebo jej rovnako nevyliečiteľný otec prehrajú boj o život.

Toni sa poistila a svoj príbeh smelo šírila ďalej. V niekoľkých rozhovoroch pre rôzne médiá a magazíny sa vyjadrila, že sa jej nevyliečiteľná rakovina dostala už do celého tela, silu príbehu pridala aj jej kompletne oholená hlava. Blízki priatelia sa preto rozhodli zriadiť charitatívnu zbierku na stránke GoFoundMe pre svadbu, ktorú si mal mladý pár pred smrťou nevesty zaslúžiť. Tam sa na vysnívaný deň „chorej“ ženy podarilo vyzbierať 8 500 libier. Vtedy však dobrosrdeční ľudia ešte netušili, čo za človeka to vlastne podporujú. Veľký „deň D“ Jamesa a jeho polovičky Toni napokon prebehol, no jej otec sa už ceremoniálu nedožil.

Táto žena však zašla ešte oveľa ďalej. Na internete neskôr dokonca predstierala svoju vlastnú smrť! „RIP, TONI. Naša milovaná Toni zomrela minulú noc obklopená priateľmi a rodinou. Silná až do konca,“ objavilo sa na sociálnej sieti podvodníčky. Podľa jej kamarátky však iba túžila po pozornosti a mala v úmysle zistiť, aké by boli na jej smrť reakcie. Na klamstvo sa prišlo potom, čo Toni zatelefonovali známi a rozhovor nahrávali. Tam priznala, že rakovinu nemá. Brutálny počin mladej Britky voči rodine a priateľom bude mať súdnu dohru. Za toto klamstvo a podvodné využitie financií jej hrozí väzenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: FB/Toni Standen, needpix.com, pixabay.com