Aj keď je naša najúspešnejšia tenisová reprezentantka Dominika Cibulková (27) nesmierne obľúbená a slovenskí fanúšikovia jej ležia pri nohách, čo je veľa, to je veľa. Nikto jej neberie, že všetko, čo v živote dosiahla, si vydrela vlastnou pracovitosťou a vytrvalosťou. No predsa, nie je to predvádzanie sa na Instagrame formou nekonečných “selfíčiek” s našpúlenými perami už tak trošku prehnané?

Do “aleluja” sa opakujúce sefie z výťahu, na ktorých sa slávna Bratislavčanka predvádza v luxusnom kožuchu či drahou značkovou kabelkou, zaplavujú Dominikin profil na Instagrame s otravnou pravidelnosťou. Opakujúca sa póza, vyzývavý pohľad a našpúlené pery. Toto je spôsob zábavy našej úspešnej športovkyne, ktorým “baví” svoje široké internetové publikum. Domča je však už mladá pani s elitným postavením, ktorému by mala prispôsobiť aj svoje správanie.

“Plnohodnotné” spektrum “výťahových” či iných selfie, ktoré za posledné mesiace zverejnila pýcha nášho tenisového športu na sociálnu sieť, začína pomaly dobiehať úroveň samozvanej kráľovnej Instagramu, Zuzany Plačkovej. Dominika, snáď sa jej nechceš podobať?

Zdroj | Foto: Instagram