Len pred okamihom šokovala celé Slovensko správa o úmrtí bývalého hokejistu Dušana Pašeka ml., ktorý dobrovoľne ukončil svoj život. 36-ročný riaditeľ hokejového tímu Bratislava Capitals sa však ešte pred pár dňami zúčastnil rodinnej oslavy, kedy dovŕšila jubileum jeho milovaná mama Alexandra.

Športový svet sa zahalil do smútku, keď sa na verejnosť dostala informácia o náhlom úmrtí Dušana Pašeka mladšieho. Ten mal podľa tvrdenia portálu čas.sk spáchať samovraždu na bratislavskej Kolibe obesením na strome potom, čo na miesto činu prišiel svojim osobným vozidlom. Tragická správa otriasla nielen verejnosťou, priateľmi či bývalými partnerkami hokejistu, ale predovšetkým jeho rodinou.

Ešte pred pár dňami sa totiž zúčastnil na narodeninách svojej mamy Alexandry, ktorá oslavila krásne životné jubileum. Práve ona bola pre Dušana dôležitou súčasťou života, ako aj jeho sestra či starká Irma (83). “Nezabúdajte na svojich starých rodičov, niekedy ste totiž možno to jediné, čo majú,” napísal ešte v júni k snímke s babičkou, ktorá mu robila garde na viacerých spoločenských udalostiach.

Z narodenín mamy dokonca zverejnil usmiatu fotografiu, ktorá je zároveň poslednou, ktorú publikoval na sociálnej sieti. „Naša mamička sa dnes dožila 30 rokov, síce už druhýkrát, ale to číslo mám zakázané napísať,“ napísal k záberu s rodinou. Aj keď nič nenasvedčovalo skutočnosti, že by bývalý hokejista nasledoval rozhodnutie svojho otca spred rokov, výrazne ho mohlo zarmútiť aj utorkové úmrtie člena jeho hokejového tímu Borisa Sádeckého († 24).

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/dusanpasek