Jeden z najkrajších párov sveta spolu začal randiť ešte v roku 2004, pričom o tri roky neskôr si povedali svoje životné áno. Ikonickej speváčke Fergie (46), ktorá sa preslávila v skupine Black Eyed Peas, však manželstvo nevydržalo a s hercom Joshom Duhamelom (49) sa rozviedli v roku 2019. 

Príťažlivý umelec však neostal po rozchode so speváčkou dlho sám a po zopár aférkach podľahol čaru modelky a Miss World America 2016 Audry Mari. Dvojica spolu randí viac ako dva roky, pričom pri príležitosti 28. narodenín krásky urobil Josh veľký životný krok. Práve 8. januára ju totiž požiadal o ruku a ona povedala „áno“.

„Je to tam!! Našla správu vo fľaši, ktorá bola vyplavená na breh a povedala ÁNO!!“ nešetril nadšením herec na svojom Instagrame. Čerství snúbenci pritom stoja na pláži, kým hviezda filmov Život je taký, Rande v Ríme, Ja, Simon či Jupiter’s Legacy drží v rukách papier s nápisom: „Audra Diane Mari, vezmeš si ma?“ K stovkám nadšených gratulantov sa okrem iných pridala aj bývalá manželka šťastného muža Fergie, ktorá napísala výstižné „gratulujem“ so šiestimi emotikonmi zelených srdiečok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/joshduhamel, audramari