Polícia zadržala slovenského rapera, mal pri sebe drogy za 20-tisíc eur!

Dátum:

Slovenský raper sa v uplynulých dňoch dostal do poriadnych problémov s políciou! Hudobník, ktorý má na sociálnej sieti Instagram podporu takmer 70-tisíc fanúšikov, bol zadržaný pri ceste vlakom, keď u neho muži zákona našli väčšie množstvo omamných látok.

Počas kontroly, ku ktorej malo dôjsť ešte 22. marca medzi železničnými stanicami Kúty a Bratislava, bol zadržaný slovenský raper Juraj Čaba, vystupujúci pod pseudonymem Karlo (32). „Služobný pes príslušníkov Colného úradu počas kontroly vo vlaku označil konkrétnu batožinu a z uvedeného dôvodu bola v zmysle zákona vykonaná kontrola batožiny,“ uviedla polícia na svojich stránkach.

Hudobník mal vo vlaku cestovať s Čechom Karlom B. (46), pričom u oboch boli nájdené omamné látky vo vysokej hodnote. U Juraja mali policajti objaviť 3 ks plastových vreciek s obsahom zelenej sušenej rastliny o hmotnosti 1 515,63 kg, čo predstavuje 3 031 bežných jednotlivých dávok v celkovej hodnote 7 578,15 €. V batožine sa rovnako našla aj papierová krabička s dvoma vreckami bieleho materiálu, kým obsah zodpovedal 1 528 dávkam v hodnote 12 220 €.

Aj keď sa na sociálnych sieťach takmer okamžite strhla lavína s heštegom freekarlo, obaja muži boli okamžite obmedzení na osobnej slobode. „V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obom mužom za uvedené konanie v zmysle zákona trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov,“ dodala polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol, IG/karlojetomeno, yzomandias

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...