Už je to 11 dní, čo bol naposledy videný iba 2-ročný chlapček Frederik. Polícia už vyhlásila pátranie aj po jeho matke Ingrid Šipoš Zabóovej. Objavili sa aj ďalšie skutočnosti, ktoré celý prípad čoraz viac zamotávajú.

 

Polícia už vyhlásila pátranie aj po Frederikovej matke Ingrid (43). Chlapca s matkou naposledy videli dňa 10. 02. 2018 v obci Kobeliarovo (okr. Rožňava), kde sa nachádza rodičovský dom Ingrid. Susedia sa pre denník Nový Čas vyjadrili, že chlapec v obci chodil do škôlky. Ani jeho, ani matku však nevideli už približne dva týždne. Chlapec so svojimi rodičmi žil predtým v Austrálii, odkiaľ sa minulý rok vrátili, ale bez otca. Ingrid sa predtým mala živiť ako šička a okrem malého Frederika má aj staršiu dcéru z predchádzajúceho vzťahu.

Dieťa ani matka sa nezdržujú v mieste trvalého bydliska, ani v mieste rodičovského domu matky. Kto nahlásil nezvestnosť, polícia nezverejnila.

Popis hľadaných osôb

Ingrid Šipoš Zabóová sa narodila 4.3.1974, je 172 cm vysoká, strednej postavy. Má hnedé dlhé hnedé vlasy a hnedé oči. Popis posledného oblečenie nie je známy.

Zdroj: minv.sk

Frederik Šipoš sa narodil 24.4.215, je vysoký približne 92 cm, je štíhlej postavy. Má svetlohnedé mierne kučeravé vlasy a tmavohnedé oči. Popis posledného oblečenia nie je známy.

Akékoľvek informácie o nezvestnom môžete oznámiť na najbližšom útvare PZ alebo telefonicky na známom bezplatnom telefónnom čísle 158.

Zdroj: minv.sk, patranie.sk, cas.sk │ Foto: minv.sk, Facebook