Politika Pročko si zavtipkoval na adresu Pellegriniho: Zverejnil tento záber!

Pročko si zavtipkoval na adresu Pellegriniho: Zverejnil tento záber!

Jožo Pročko v minulosti patril k najväčším hviezdam televízie Markíza. Veľmi rád nachytával známe osobnosti a v mnohých prípadoch si dovolil aj nemiestne poznámky priamo pred kamerou. Humor ho neopustil ani teraz, keď zastáva funkciu poslanca. Tentokrát si zobral na mušku Petra Pellegriniho!

Peter Pellegrini je známy najmä tým, že sociálnu sieť nevyužíva iba na politické aktivity, no ukáže aj čo to zo svojho súkromia. Občanom tak za tie roky neunikli jeho fotky v traktore, pri sadení zemiakov či kosení trávy. Šéf strany Hlas-SD sa netají vášňou k rôznym dopravným prostriedkom, na ktorých chcel jazdiť už ako malý chlapec.

Záľuba bývalého smeráka neušla ani Jožovi Pročkovi, ktorý sa pred pár dňami rozhodol pre vtip na adresu opozičného poslanca. ,,Na Slovensku máme jedného panáčika, ktorý sa fotí na traktoríku s kosačkou, v kroji, so psíkom, ľuďom rozpráva ako to tu zmení, a keď je pri moci, tak berie 150-tisícové úplatky,“ napísal na sociálnej sieti.

Podľa jeho slov Pellegriniho milujú hlavne dôchodcovia. Člen strany OĽaNO sa tak inšpiroval a zverejnil fotografiu, kde sedí vo vysokozdvižnom vozíku. ,,Verím, že sa nájde nejaká pani dôchodkyňa, čo to ocení,“ ironicky dodal bývalý zabávač.

Peter Pellegrini

Jožo Pročko

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko-stránka  |  Foto: FB/Jožo Pročko-stránka, Peter Pellegrini

Exit mobile version