V druhej polovici uplynulého týždňa došlo na rýchlostnej ceste R1 medzi Zvolenom a Žiarom nad Hronom k dopravnej nehode, pri ktorej sa zranil aj legendárny slovenský spevák. Peter Lipa mal šťastie v nešťastí, pričom sa len pred pár hodinami prihovoril svojim fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete.

V štvrtok v noci došlo na slovenských cestách k dopravnej nehode potom, čo kamión zrazil lesnú zver a následne doň nabúrali ďalšie dve osobné vozidlá. Jedno z nich šoféroval jazzový spevák Peter Lipa, ktorý bol po nehode ošetrený v nemocnici v Žiari nad Hronom. S odstupom času sa hudobník ozval prostredníctvom sociálnej siete aj svojim fanúšikom, ktorým oznámil, že má síce zranenie, no zotavuje sa už v pohodlí domova.

„Pozdravujem všetkých priateľov aj fanúšikov dobrej hudby. Vo štvrtok v noci som mal škaredú haváriu. Potom ma ošetrovali príjemní ľudia v nemocnici v Žiari nad Hronom. Teraz som doma. Mam zlomenú prsnú kosť a beriem lieky proti bolesti. Dúfam, že sa čoskoro uzdravím a budem môcť zasa spievať. Mám veľa plánov. Ďakujem vám,“ napísal Peter Lipa na Facebooku. Prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Peter Lipa