Na New Yorskom Fashionweeku sa predstavila aj speváčka Rihanna, ktorá už dlhodobejšie spolupracuje s nemeckou športovou značkou PUMA. Najskôr zožala úspech so svojim návrhom tenisiek a dnes ľudia tlieskajú jej kolekcii s názvom FENTY PUMA jeseň/zima 2016. Oblečenie pre ženy aj mužov je inšpirované jej nenapodobiteľným štýlom, japonskou kultúrou a nádychom gotiky.

[sociallocker] Prehliadka sa niesla v pochmúrnom duchu tajomného čierneho lesa a na móle sa predviedli aj známe modelky Gigi a Bella Hadid či Rihanna samotná. Gigi prešla premenou na gotické stvorenie, na perách mala tmavý rúž a jej blond vlasy sa zahalili do biela. Prevažne čierno-biela kolekcia zahŕňa oversized mikiny, tepláky, bundy, crop topy, šortky či šaty, no nechýbali ani tenisky a vysoké čižmy na platforme. Výrazným prvkom bolo korzetové šnurovanie a modelky sa neobišli ani bez odhaľovania svojho tela. ”Chcela som len, aby veci odrážali mňa samú, čo som mala na mysli, čo cítim a čo chcem práve nosiť,” vyjadrila sa Rihanna. Exkluzívnu módnu show si nenechala ujsť ani Naomi Campbell či Travis Scott.

Fanúšikovia Rihanny sú už určite zvedaví, kedy si budú môcť jednotlivé kúsky kúpiť. Vogue informuje, že topánky by mali byť dostupné verejnosti koncom budúceho mesiaca, no na ostatné si bude treba počkať do septembra.

Celú kolekciu si môžeš pozrieť tu – VOGUE.COM

Zdroj: vogue.com, highsnobiety.com, refinery29.com

Foto: thatgrapejuice.net, gettyimages.com [/sociallocker]