Nielen ženy, ale aj muži sa chcú páčiť a byť pre seba a svoje okolie atraktívni. Patrik Vrbovský alias Rytmus nie je výnimkou, a tak sa rozhodol, že jednu vec na svojej tvári zverí do rúk odborníkov.

Viacerí fanúšikovia obľúbeného rapera možno zbadali, že poslednú dobu sa pýši krajším úsmevom. Ako Rytmus uviedol na svojom Instagrame, išlo o dočasné zuby. Teraz však ukázal úplne nové klenoty, ktoré zdobia jeho ústa.

Toto že je krásna Jasmina? Z Rytmusovho videa si cvrknete!

,,Chcel som sa vám pochváliť verejne s jednou celkom dôležitou vecou v mojom živote. A to je, ani ste si to možno nevšimli,” prihovoril sa vo videu sledovateľom a následne na nich “vyceril” svoje žiarivo biele perličky.

,,Nové zuby som si dal urobiť preto, lebo určite mi dáte za pravdu, že po 40-tke, aj keď máte svoje zdravé zuby, tak už nemajú takú fresh farbu, nemajú tú svoju veľkosť, sú také už ohlodané. No a keďže sa živím teda rozhovormi alebo točením, že dávam každý deň niečo von na sociálne siete, niečo do éteru, tak chcem, aby zuby boli dokonalé,” vysvetľuje Paťo dôvod svojej neprehliadnuteľnej premeny. Tej predchádzala celá liečba.

,,Následne na to mi zbrúsili moje zuby a dali mi také dočasné zuby, s ktorými som chodil tak mesiac dozadu, ste si mohli všimnúť,” uvádza manžel moderátorky Jasminy Alagič. Skúšobné obdobie dopadlo výborne, a tak zubárom nič nebránilo v tom, aby Patrikovi nasadili zirkónové korunky, s ktorými je veľmi spokojný.

Rytmus

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking