Spevácka hviezda Selena Gomez (27), ktorá dlhodobo bojavala s vážnymi depresiami, je späť. Krásna brunetka skončila po rozchode s dievčenským idolom Justinom Bieberom na klinike, pričom sa dlhodobo liečila z psychických problémov. Ako sa však zdá, kríza najsledovanejšej speváčky sveta je zažehnaná a ona sa vracia na hudobnú scénu doslova vo veľkom štýle.

Bývalý tvár televíznej stanice Disney Channel prechádzala v posledných mesiacoch mimoriadne náročným obdobím, počas ktorého si dopriala absolútny detox od pracovných povinností. Herečka a speváčka sa zamerala na život bez svetiel reflektorov a viac ako kedykoľvek predtým si vychutnávala pohodu, slnko, more, rodinu, priateľov i jedlo.

Selena Gomez však v týchto dňoch zhodnotila, že je čas na najočakávanejší šoubiznisový návrat roka a iba pred pár hodinami zverejnila svoj nový singel. Skladba „Lose You To Love Me“, ktorá je inšpirovaná osobným životom hviezdy, zbúrala za necelého pol dňa platmofrmu YouTube, pričom doslova každou minútou narastá počet zhliadnutí videoklipu o desaťtisíce.

,,Ďakujem vám všetkým, ktorí ste pri mne stáli pri zostupoch i pádoch. Bez vás všetkých by som to nedala a nemôžem sa dočkať toho, ako s vami začnem svoje ďalšie dobrodružstvo,” odkázala krásna brunetka fanúšikom. Videoklip, ktorý natočila na obyčajný iPhone, má za 13 hodín od zverejnenia neuveriteľných 8 miliónov videní a podporu speváčke vyjadrila aj taká hviezda ako Taylor Swift.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<