Ešte pred nedávnom o nej nebolo počuť a sama nevedela ako a čo s ňou bude. Ale ako bolo každému jasné, Selena Gomez sa len tak nevzdáva a dala o tom vedieť tak, ako nikto iný! Ostatné hviezdy môžu len ticho závidieť! Po istom čase je opäť v plnej sile a to dokazuje každým dňom viac a viac.

[sociallocker]Najprv rozplakala celý svet, keď porozprávala o tom ako ju ničí choroba, s ktorou sa rozhodla bojovať ako levica. Dlho o nej bolo počuť len veľmi málo a nebola aktívna ani na sociálnych sieťach. No to s akou gráciou sa vráti nečakal naozaj nik! A neobjavila sa len tak s niečím, ale rovno s dvoma novinkami v priebehu pár hodín!

Jej nový vzťah, ktorý sa prevalil len pred pár hodinami a ľudia ešte nespracovali túto novinku (hlavne preto, že je to ex samotnej Belly Hadid, au!) a už sa na Instagrame na fotke Merta Alasa ukázala v takmer celej paráde. A to doslova! Záber, ktorý pridal fotograf na sociálnu sieť je viac ako dráždivý. Vyzerá to tak, že Selena sa rozhodla pre podobný photoshoot ako kedysi, kde provokuje fantáziu na plné obrátky.

Takáto príťažlivá nebola ešte nikdy predtým a každá jedna žena jej môže závidieť. Selena znova raz dokázala, že vie zobrať pozornosť aj takým hviezdam, ktoré “postujú” jednu fotku za druhou a stačí jej na to zrkadlo, uterák a jej dokonalé telo. Bravó Selena, obdivujeme ťa a tlieskame! Dôkaz toho, že človek sa nikdy nemá vzdať, ale má zabojovať. A my, ktoré také telo nemáme, môžme len ticho závidieť. Spomínanú fotku Seleny si môžete pozrieť TU. Tak teda obdivujte ako my!

Zdroj: people.com | Foto: Instagram
[/sociallocker]