Takmer každá žena určite aspoň raz trpela po niekoľkých hodinách vo vysokých topánkach otlakmi. Aj takáto bolestivá maličkosť môže narobiť poriadne nepríjemné starosti. V prípade 23-ročnej ženy však išlo doslova o život, pričom lekári ju upozornili, že mala veľké šťastie v nešťastí.  

Gemma Downey pochádza z Británie a pracuje ako modelka. Nosenie vysokých topánok je tak jej každodennou rutinou, pričom sa neraz stretla s bolesťami nôh či otlakmi. V poslednom prípade bolo však niečo inak. Mladej žene sa na členku urobil pľuzgier, ktorý však zmenil farbu a modelka pri chôdzi pociťovala neznesiteľnú bolesť.

Na pár dní tak vymenila lodičky za tenisky, no bolesť bola čoraz väčšia. Gemma začala krívať, opuchol jej členok a pri státi dokonca spadla na zem. Kráska tak usúdila, že je najvyšší čas navštíviť lekára. Predpísané antibiotiká jej však nezabrali, keďže pacientka utrpela skoré štádium sepsy. Mladá Britka okamžite podstúpila liečbu, no nasledujúce tri mesiace nemôže nosiť topánky s vysokým opätkom. Aj napriek tomu, že modelka mohla zomrieť, lodičiek sa nemieni vzdať, keďže ich miluje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Bolestivú ranu modelky si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Facebook/Gemma Downey, Pixabay