Mnohí Slováci pravidelne cestujú do Rakúska, aby si dopriali nákup potravín i oblečenia za výhodné ceny. Už čoskoro však nebudú musieť prejsť hranice kvôli návšteve ich obľúbenej predajne, ktorá onedlho otvorí svoju prvú pobočku aj na Slovensku!

Módna značka Primark pôsobí na trhu už 50 rokov, pričom má po celom svete takmer 400 obchodov. Predajne sa nachádzajú aj v Rakúsku a v roku 2022 bola otvorená i v Prahe. Slováci tak najčastejšie cestovali práve do týchto krajín, aby si zadovážili oblečenie známej odevnej značky, ktorá sa prezentuje nízkymi cenami.

Čoskoro však pribudne predajňa aj v našich končinách, konkrétne v nákupnom centre Eurovea 2 v Bratislave. Otvoriť sa má 2. apríla budúceho roka na ploche 3 660 metrov štvorcových. Zákazníci si budú môcť vybrať z dámskeho, pánskeho a detského oblečenia, kozmetiky a doplnkov pre domácnosť.

Značka, ktorá je známa ako tzv. fast fashion, mala byť na Slovensku už pred pár rokmi, no situáciu zhoršoval nedostatok kvalifikovaných pracovníkov. „Rozhodnutie módnej značky Primark znamená pre nás veľký úspech, a zároveň je to aj významný míľnik pre celý projekt rozšírenia. Som veľmi rád, že si pre vstup na slovenský trh vybral Primark práve náš rozrastajúci sa komplex. Je to prejav dôvery v náš projekt,“ cituje portál pluska.sk majiteľa Eurovey Petra Korbačku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: FB/Primark, Pixabay