Známy slovenský športovec, ktorý je zároveň niekoľkonásobným majstrom sveta, sa stal vo veku 42 rokov po prvýkrát otcom. Jeho partnerka Lea priviedla koncom septembra na svet ich synčeka, ktorému dali netradičné meno.

Úspešný slovenský športovec má obrovský dôvod na radosť. 42-ročný Roman Volák sa stal 25. septembra konečne po prvýkrát oteckom potom, čo mu jeho partnerka Lea priviedla na svet zdravého synčeka. Niekoľkonásobný majster sveta v karate sa nevie na svoj poklad vynadívať a s krásnou správou sa pochválil aj fanúšikom na sociálnej sieti.

Ahojte, chcem vám oznámiť môj príchod na svet 25. septembra 2019. 9-mesačná cesta k mojim rodičom nebola tá najľahšia, no vďaka mamičke sme úplne fit a pôrod prebehol na jedničku. Ocko je z toho ešte trošku mimo. Teším sa na vás všetkých. Váš Leonard,” napísal, pričom prezradil aj krásne a netradičné meno chlapčeka.

Roman, ktorý sa onedlho chystá na šampionát do Nemecka, bol podľa informácii portálu Košice pri pôrode partnerky: “Je to úžasný pocit. Bol som pri pôrode, prestrihol som aj pupočnú šnúru. Je veľmi krásny a obaja sa z neho tešíme,” neskrýva radosť otec Leonarda, ktorý meral 49 centimetrov a vážil 3 405 gramov. Športovec má už aj plány do budúcna a keď bude mať malý jeden rôčik, rád by partnerke vystrojil svadbu: “Chceme ju mať malú, komornú, niekde v teple, v exotike,” dodal. Dvojici srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kosice.dnes24.sk │ Foto: Instagram/romanvolak