Legendárny český herec, ktorého milujú aj slovenskí diváci, poriadne prekvapil. Cez víkend sa totiž rozhodol tajne oženiť so svojou o 20 rokov mladšou partnerkou, s ktorou vychovávajú tri spoločné deti.

Bolek Polívka, ktorý oslávil okrúhle 70. narodeniny, sa rozhodol pre radikálny krok v súkromnom živote. Cez víkend sa totiž podľa informácií českého Blesku tajne oženil so svojou partnerkou Marcelou Černou (50), s ktorou vychováva tri spoločné deti, Jana, Františka Antonína a Marianu.

Legendárny herec, ktorého si diváci zamilovali aj vďaka postave Bohuša z komédie Dědictví, aneb ku*vahošigutntág, zorganizoval so svojou milovanou tajný obrad v Brne. Dvojica si pritom na svoj veľký deň D vybrala magický dátum 22.02.2020.

Svedkom na svadbe, ktorá bola pre Polívku už treťou v poradí, bol zrejme Bolkov kamarát Jiří Bartoška (72). Herec pozval na svadbu v intímnej atmosfére aj pár ďalších kolegov ako Petra Oslzlého, Pavla Zedníčka či Miroslava Donutila. Herci sa ale z doposiaľ neznámych príčin svadobného obradu Polívku nezúčastnili.

>> TU <<< (opens in a new tab)">Fotky z tretej svadby Bolka Polívku >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Manžel na hodinu, YouTube/Show Jana Krause