ŠOKUJÚCA výpoveď Kočnera: Viem, kto sa nabúral do vládnej siete Govnet!

Dátum:

V stredu pokračoval súdny proces vo veci prípravy a vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Obvinený Marian Kočner sa rozhodol vypovedať. Okrem iného uviedol meno muža, ktorý sa mal podľa jeho slov nabúrať do vládnej siete Govnet. Práve téma možného sledovania mailov a telefonátov vlády aktuálne rezonuje medzi politikmi.

Na stredajšom súdnom procese vo veci vraždy novinára a jeho snúbenice sa rozhodol vypovedať aj obvinený Marian Kočner. Ten absolútne popiera svoju vinu a podľa vlastných slov si neobjednal ani nezavraždil nikoho z dvojice. Rovnako sa snažil spochybniť technické dôkazy z mobilných zariadení, ako aj premenlivé výpovede Andruskóa, Marčeka či Szabóa. Rozohnil sa však i pri mene svojho bývalého kamaráta Petra Tótha, ktorý momentálne svedčí proti nemu.

Je to spisovateľ, klamár a chráni si vlastný zadok. Asi vie, prečo,“ uviedol podľa denníka Sme na jeho adresu. Taktiež dodal, že to má byť práve Tóth, kto sa nabúral do siete Govnet a vyjadril rozhorčenie nad tým, že sa touto skutočnosťou nikto nezapodieva. Informácie majú podľa Kočnera vyplývať z mobilného rozhovoru Tótha s ďalšou osobou. Nemenej zarážajúcimi sú aj Kočnerove ďalšie slová: „Z telefónu pána Tótha je zrejmé, že krátko pred svojou výpoveďou si vložil na účet hotovosť vo veľmi vysokej hodnote,” dodáva.

Téma možného ohrozenia vládnej siete Govnet je pritom aktuálnou témou medzi politikmi. Pred pár dňami sa odhalilo podozrenie z možného sledovania mailov aj telefonátov, ktoré sa môžu týkať kancelárie prezidentky, vlády, prokuratúry či súdu. Kým Veronika Remišová netrpezlivo čaká na výsledky vyšetrovania, Peter Pellegrini a Richard Raši, ktorí daný rezort viedli posledné roky, obviňujú Remišovú z možného ohrozenia bezpečnosti a plánujú podať trestné oznámenie. Do členov Smeru sa obul aj Richard Sulík, ktorý im poslal poriadne tvrdý odkaz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa slov Kočnera sa mal do siete Govnet nabúrať jeho bývalý kamarát Peter Tóth

Zdroj: sme.sk │ Foto: YouTube/Ďateľ, SME, Facebook/Peter Pellegrini

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...