S trpkou minulosťou vyšla na verejnosť obľúbená speváčka, ktorá po dlhých rokoch priznala, že v detstve bola zneužívaná svojím nevlastným otcom. Údajne to bolo v čase, keď mala len 10 rokov.

Pesničky známej kanadskej hudobníčky Shanie Twain poznajú milióny ľudí po celom svete. Keď mala 2 roky, jej rodičia sa rozviedli. Jej matka sa následne vydala za objiwanského indiána Jerryho Twaina, ktorý si Shaniu a jej sestru Jill adoptoval. Keďže nemali veľa peňazí, musela vystupovať po baroch, aby zarobila pre rodinu nejaké peniaze navyše.

Otčim Shanie ju v jej desiatich rokoch začal zneužívať. „Nepôjdem do detailov, ale je dôležité o týchto veciach hovoriť. Preto mi nevadí, že to hovorím. Ľudia tak pochopia, že aj toto sa dá prežiť. Se*uálne zneužívanie ide ruka v ruke s fyzickým a psychickým, keď je agresorom niekto, koho poznáte. Naučila som sa to blokovať sama v sebe. A ja si sama sebe povedala: Dobre, s touto osobou je niečo zle a nie je to dobrý človek,“ prezradila po rokoch pre britský The Guardian sympatická speváčka. Podľa jej slov bolo násilie v ich rodine na dennom poriadku. Obávala sa, že otec matku zabije, resp. zabijú sa navzájom, keďže aj jej matka mala násilnícke sklony.

Keď mala Shania 22 rokov, obaja jej rodičia sa zabili pri autonehode, preto sa musela ako najstaršia postarať o svojich štyroch mladších súrodencov. Dnes patrí medzi najpredávanejšie sólové speváčky, je druhýkrát vydatá a má jedno dieťa.

Shania Twain – Man! I Feel Like A Woman

Zdroj: The Guardian, YouTube | Foto: Pixabay, Instagram