Do sveta sa dostala ďalšia radostná správa! Kanadský herec, spisovateľ a režisér sa odhodlal pre veľký životný krok, keď pokľakol pred svojou milovanou polovičkou a spýtal sa jej dôležitú otázku. Po tom, čo súhlasila, sa s touto veľkou novinkou pochválili na sociálnych sieťach. 

Gregory Edward Smith nie je v našich končinách pomerne známy, no za “veľkou mlákou” ho poznajú nielen ako nadaného herca, ale i režiséra. Počas svojej kariéry si zahral v mnohých filmoch aj seriáloch. K nim možno zaradiť dramatickú snímku Everwood, v ktorej si zahral jednu z ústredných postáv menom Ephram Brown. Okrem toho sa blysol aj v seriáli Arrow. V roku 2000 uzrel svetlo sveta obľúbený film Patriot, v ktorom si zahral po boku talentovaného Mela Gibsona a zosnulého Heatha Ledgera.

Kanaďan v súčasnej dobe prežíva veľmi radostné obdobie, pretože sa rozhodol svoju priateľku Taylor McKay požiadať o roku. Jeho polovička nakoniec prijala jeho ponuku a túto veľkú novinku oznámili fanúšikom i svetu prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Herec k zverejnenej snímke napísal, že ďakuje svojej partnerke za to, že súhlasila s tým, aby mohli spolu stráviť svoje životy bok po boku. Taylor zasa priznala, že zostala doslova bez slov, keď ju požiadal o ruku.

Zdroj | Foto: Instagram