Slovenské záchranné zložky zasahovali pri mimoriadnej tragédii, keď počas kondičnej jazdy na motocykli v rámci autoškoly skonal jeden zo študentov. K nešťastiu došlo v Banskobystrickom kraji, pričom inštruktor skončil v nemocnici.

Polícia z Banskobystrického kraja informovala verejnosť o tragickej nehode, ktorá stála život študenta autoškoly. Počas jazdy na motocykli, na ktorom sa nachádzal žiak s inštruktorom, došlo k fatálnej nehode na konci tiahlej ľavotočivej zákruty v smere zo Sliača na Kováčovú. Za doposiaľ nezistených príčin prešlo vozidlo na pravú krajnicu a následne na trávnatú plochu.

„Súvisle zišli až ku miestnemu potoku, ktorý prešli a narazili do vzdialenejšieho brehu, medzi drevnatý porast, od ktorého motocykel aj s posádkou odrazilo. 43-ročný žiak a 48-ročný inštruktor sa po nehode nachádzali mimo motocykla a obaja utrpeli zranenia,“ uviedla k prípadu polícia. Kým učiteľ mal byť transportovaný do Roosveltovej nemocnice v Banskej Bystrici, muž, ktorý mienil získať vodičské oprávnenie, zraneniam na mieste podľahol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol | Foto: FB/Polícia SR – Banskobystrický kraj