Televízia Markíza už niekoľko týždňom vysiela reláciu Najväčší víťaz, kde sa pokúšajú ľudia rôzneho veku s obezitou zmeniť svoj život a zhodiť prebytočné kilá. Hneď na začiatku ich rozdelili do dvoch skupín, na červený a modrý tím, ktorí vedú dvaja tréneri. Červených si zobrala pod svoje “krídla” trénerka Soňa Sedláčková, ktorá je na každého jedného z nich nesmierne hrdá.

V poslednej časti musel súťaž opustil sympatický Zoltán, ktorý sa počas celého pobytu v kaštieli nesmierne snažil, no posledný týždeň mu nevyšiel a schudol zo všetkých najmenej. Sklamaná Soňa sa priamo pred kamerami silno rozplakala a na rovinu povedala, že to nie je spravodlivé, nakoľko od začiatku súťaže práve Zoli vždy usilovne makal. Žiaľ, také sú pravidlá a nezmenilo to nič na jeho odchode.

Soňa najnovšie na svojom Instagrame uverejnila práve fotku Zoliho, ktorou chcela poukázať na obrovskú zmenu, ktorú za štyri posledné mesiace podstúpil. Sympatickému kamionistovi sa podarilo schudnú krásnych 42 kg a rozdiel ihneď udrie do očí.

Zdroj | Foto: Instagram