Bývalý šéf strany KDH mal mať milenku. Ešte väčším prekvapením je jej identita. Bola dokonca tvárou Aliancie za rodinu!

[sociallocker]Portál topky.sk priniesol informáciu o tom, že bývalý predseda strany KDH mal mať milenku. Odhalili aj jej meno. Figeľ a bývalá hovorkyňa strany Natália Žembová vraj neboli iba kolegovia či priatelia. Topky zverejnili poriadne pikantnú komunikáciu, ktorú si mal párik vymieňať. Ich mailová komunikácia sa najskôr začala pracovnými záležitosťami. Správy, ktoré web zverejnil, pochádzajú z apríla. Po tom, ako mu Žembová napísala, že mu urobí rešerš z relácie TA3, v ktorej bol Počiatek prišli na rad úplne iné slová.

Natália Žembová a Ján Figeľ neboli vraj iba priateľmi

„Odpočiň si, láska moja. Ja som teraz po sprche a idem napísať vyhlásenie k Arménom,“ mal odpísať Figeľ. Žembová zašla ešte ďalej: „Sám si bol v sprche? Bezo mňa? No teda…” Ich komunikáciu môžete vidieť TU.

Vodu kážu, víno pijú,” mohli by sme povedať o oboch aktéroch. Obaja všade opakovali ako si ctia hodnoty tradičnej rodiny. Aj strana, v ktorej bol Figeľ predseda a Žembová hovorkyňa sa prezentovala ako konzervatívna. To však po tomto odhalení vyznieva minimálne komicky. Žembová sa dnes už podľa Topiek rozvádza a má aj nového partnera, lekára. Figeľ pre portál všetko poprel. Tvrdí, že to môže byť podvrh, pretože neprajníkov je veľa. Hovorí, že sú iba rodinní priatelia.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]