Slovenský hokejista, ktorý sa stal aj členom Siene slávy NHL, tajil až doposiaľ čerstvú novinku. 43-ročný športovec vychováva s milovanou manželkou dve dcérky, ku ktorým pred pár dňami v úplnej tichosti pribudla ďalšia sestrička. Z hokejistu je tak trojnásobný otecko!

Známy hokejista Marián Hossa vychováva spolu so svojou milovanou manželkou Jankou dve dcérky. Čo však nikto netušil je, že k dvom princeznám pribudla pred niekoľkými dňami čerstvá sestrička. 43-ročný športovec, ktorý bol uvedený do Siene slávy NHL, až doposiaľ veľkú novinku pred verejnosťou úspešne tajil.

Ako ale potvrdil Novému Času, Mia a Zojka sa už doma tešia z maličkej Emmy, foto >>> TU <<<. Aj samotný hokejista je však zaskočený z toho, že sa rodinke podarilo pred médiami utajiť  tehotenstvo i pôrod. A hoci spolu s manželkou trošku dúfali, že do rodiny pribudne prvý chlapec, napokon sa tak nestalo.

Sklamaný však rozhodne nie je: “Aj manželka si na začiatku priala chlapca, mali by sme doma mix, ale keď sme sa dozvedeli, že to bude do tretice dievčatko, tak sme boli tiež nesmierne šťastní,” dodáva so slovami, že hlavné je zdravie. Emmka sa narodila s váhou 2 700 gramov a 47 centimetrami. Hossa na záver zažartoval, že aktuálne má doma tri majstrovské prstene pre každú svoju dcéru. Pred niekoľkými dňami sa stali po druhýkrát rodičmi aj Sajfa a Veronika, ktorá po pôrode vyzerá fantasticky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  │ Foto: YT/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, Boris a Brambor, Sajfa