Nie je to tak dávno, čo najúspešnejší slovenský youtuber Daniel Štrauch, alias Gogo,  verejne ohlásil rozchod so svojou dlhoročnou láskou Luciou. V posledných dňoch sa však medzi fanúšikmi pošuškáva o tom, že youtuberska dvojica kráča opäť spoločnou cestou. 

Keď sa koncom marca prevalila informácia o tom, že Gogo a LucyPug už netvoria pár, množstvo fanúšikov ostalo veľmi prekvapených. Väčšinu z nich táto správa zasiahla negatívne, čoho dôkazom bol rekordný počet ľútostných komentárov na Instagrame. Väčšina followerov vyjadrila žiaľ nad ich náhlym rozchodom a prejavila túžbu po opätovnom spojení svojich dvoch youtuberských idolov.

Ako sa zdá, želania verných fanúšikov ostali vyslyšané a ľady, ktoré vytvorili zdanlivo nerozbitný štít nad niekdajšou horúcou láskou, sa pohli. Kráľ slovenského youtubu a jeho bývalá kráľovná zverejnili totiž na Instagrame fotografie z ich spoločnej cesty v Amsterdame.

Fotografia z romantickej plavby hovorí jasným jazykom. Zvečnený moment z loďky, ktorú kormidluje sám Gogo a vezie si na nej svoju “princeznú”, sľubuje krásny návrat k niečomu, čo snáď ešte má šancu na prežitie.

Hoci sa Lucka ani Gogo k informáciám, o ich údajnom staronovom vzťahu nevyjadrili, bol by to istotne pekný darček pre ich fanúšikov.

Zdroj: Instagram