Profesia zdravotnej sestry patrí k povolaniam, ktoré si vyžadujú “celého” človeka. Ide o fyzicky, ale aj psychicky náročnú záťaž, ktorá by sa mala vykompenzovať vďakou zo strany pacientov. Svoje o tom vie aj istá Slovenka, ktorá sa rozhodla apelovať na všetky mamičky.

Zdravotná sestra, ktorá pracuje na gynekologicko-pôrodníckom oddelení, sa rozhodla svoju frustráciu a sklamanie vybiť prostredníctvom facebookovej stránky ,,Priznania žien“, kde verejne kritizovala hygienické návyky niektorých mamičiek. Úprimný názor neznámej Slovenky tak vzbudil búrlivú diskusiu. Aký máte názor na jej slová vy?

Vyjadrenie zdravotnej sestry

,,Zdravím, ženy, ak vás tak môžem vôbec nazvať. Som totálne znechutená. Pracujem na gynekologicko-pôrodníckom oddelení a to, čo nachádzam v izbách po niektorých pacientkach, je na zaplakanie. Tie zakrvavené vložky v stolíkoch alebo na stolíkoch vedľa jedla, špinavé plachty, na ktorých ležíte alebo ešte lepšie aj váš manžel (hnus). Podložky po odchode schované pod paplónom, tie smeti. To aj doma nechávate taký bordel po sebe? Taký, že upratovačky a ostatný personál to potom nemôže dorobiť? Na WC ho*no pomaly po stenách. Ja neviem. A tie “panie vyštudované” – strašné paničky a ani nevedia, ako sa dieťa kojí. A ďalšia vec. Pre kristove rany, baľte si len potrebné veci. Nieže nabehnete na oddelenie s piatimi kuframi, pacientka skončí sekciou a kto jej má stále tie veci sťahovať? Tak vás, ŽENY, prosím, zamyslite sa. Amen. A jasné, počítam s komentármi dotknutých žien. Idem spraviť popcorn, nalejem si vína a budem čakať. Ave mne.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcia Sloveniek

Zdroj: Facebook/Priznania žien  |  Foto: Pixabay