Slovenský šport zasiahla počas sviatočného víkendu veľmi smutná správa. Vo veku 40 rokov náhle a nečakane zomrel slovenský reprezentant z majstrovstiev sveta. Mladý športovec sa úspešne venoval americkému futbalu, ako aj lakrosu.

Vo veku 40 rokov náhle odišiel na večný odpočinok Ján Hubáček. Úspešný športovec zomrel 8. apríla za doposiaľ neznámych okolností. Počas svojej kariéry inklinoval k americkému futbalu a aktívne pôsobil v kluboch Nitra Knights, ST. Nicolaus Monarchs, TRNAVA BULLDOGS, ako aj za národný tím.

Rovnako sa od roku 2018 venoval lakrosu, pričom Slovensko spolu s tímom reprezentoval na Majstrovstvách sveta v Izraeli. Z Jánovej náhlej smrti sa nevedia spamätať jeho blízki ani známi. “Janko, to snáď nie je pravda. Stále neverím. Úprimnú sústrasť rodine,” uviedol jeden z nich.

Posledný odkaz mu poslali aj prostedníctvom stránky Americký futbal na Slovensku: “Včera nás navždy opustil náš bývalý spoluhráč Ján Hubáček, ktorý pôsobil v kluboch Nitra Knights, ST. Nicolaus Monarchs, TRNAVA BULLDOGS, a tak isto obliekal aj dres národného tímu. Odpočívaj v pokoji.” Svet zarmútila taktiež nečakaná smrť uznávanej moderátorky (†64), ktorá si zahrala v niekoľkých legendárnych seriáloch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj| Foto: FB/Americký futbal na Slovensku