Zrejme to pozná každá mama. Ratolesti vás niekedy dokážu privádzať na pokraj zúfalstva a aj keď pravidelne upratujete, máte dojem, že za vami chodí neviditeľný buldozér. To je aj prípad mamy Emmy, ktorá sa po 10 minútach nestačila čudovať.

24-ročná Emma Howes z Oxfordshire zverejnila na internete video, ako sa jej 4-ročnej Hollie a 2-ročnej Evie podarilo zdemolovať dom za 10 minút, kým si ona iba odbehla naplniť a zapnúť pračku. Keď sa vrátila na poschodie, našla fialové maľby po všetkých stenách a rozliate fľaše akrylových farieb po celom koberci. Svoje dcéry našla v kúpeľni, ako tancujú vo vani s fialovými farbami rozotretými po dlážke.

Aby toho nebolo málo, nezbednice stihli pomaľovať tvár aj svojej 11-mesačnej sestričke Connie. Matka Emma opísala svoje zúfalé pocity po zistení, že jej dom je v dezolátnom stave: „Nemala som slov, nedokázala som hovoriť, bola som v totálnom šoku,“ opisuje zážitok pre DailyMail, hoci priznáva, že teraz sa už na počmáranom videu schuti smejú.

Na záver dodala, že dievčatá našli farby v krabici pod posteľou, kde boli schované. Keď osprchovala obidve maliarky, pustila sa do upratovania, no napokon bola nútená zavolať špeciálnu upratovaciu službu za sto libier. Možno aj to je dôvod, prečo sa niektoré ženy zdráhajú mať deti, no odpovede Sloveniek a Češiek vás možno prekvapia.

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: 123rf.com, Pixabay