Americká herečka Amanda Seyfried a jej kolega z brandže Thomas Sadoski sa postarali o poriadne prekvapenie. Dvojica totižto vstúpila do stavu manželského v úplnej tichosti. 

31-ročná sympatická blondínka sa len začiatkom minulého roka spoznala s Thomasom, keď spolu pracovali na projekte na Broadway-i. Aj napriek tomu, že ich vzťah začal len v marci 2016, dvojica za krátku dobu stihla toho viac než dosť. Amanda sa spolu s partnerom zasnúbila v septembri a o pár týždňov ukázala svoje rastúce tehotenské bruško. Zaľúbenci ešte pred príchodom svojho prvého spoločného potomka stihli vystrojiť svadbu, na ktorej by ste však pozvaným hostí márne hľadali. Budúci rodičia sa vybrali v nedeľu na vidiek, kde sa vzali v úplnej tajnosti aj bez prítomnosti svedkov.

Táto informácia sa dostala von od priameho zdroja, konkrétne od ženícha. Thomas o tomto dni porozprával v šou Jamesa Cordena, v ktorej ukázal aj obrúčku. 40-ročný herec sa vyjadril, že mu stačila prítomnosť osoby, ktorú najviac miluje a rešpektuje.

 

[poll id=”81″]

Video/Foto: YouTube