Dlhoročná tvár televízie JOJ prežíva jedno z najkrajších období v živote. Nedávno sa totiž stala vydatou ženou, pričom sa môže pochváliť aj novým priezviskom. Dvojica sa však rozhodla pre netradičnú svadbu, ktorá sa konala v zahraničí v blízkosti mora pri západe slnka.

Jojkársku redaktorku Janu Veľasovú môžu diváci poznať z mnohých reportáží, predovšetkým z východného Slovenska. Počas rokov sa stala neoddeliteľnou súčasťou spravodajstva. Známa blondínka však na pár dní zabudla na krimi témy a venovala sa iba plánovanej dovolenke.

Táto bola rozhodne výnimočná, keďže si na nej s manželom povedali životné “ÁNO”. Obaja sa chceli vyhnúť slovenskej svadbe, ktorá je spojená s náročnou organizáciou. Rozhodli sa preto, že ceremónia sa uskutoční v zahraničí. Napokon vyhral Maurícius, kde malo byť vybavenie formalít veľmi jednoduché.

Obrad sa uskutočnil na pláži pri západe slnka a prebehol v angličtine. O dva dni neskôr mali novomanželia v rukách aj sobášny list. ,,Bolo to nádherné. Romantické a ešte krajšie, ako sme si predstavovali. Po obrade sme mali večeru na pláži a ráno raňajky do postele. Skrátka, ako z filmu,” uviedla jojkárka pre telkac.zoznam.sk, pričom si k svojmu priezvisku pridala aj to manželovo, a to Tóthová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: telkac.zoznam.sk | Foto: FB/Jana Tóthová Veľasová TV JOJ