Najbližšia rodina známeho a oceňovaného herca má v súčasnosti hlavu v smútku. Pred pár dňami ich totižto zasiahla zarmucujúca správa, ktorá sa týkala smrti ich blízkej osoby. Tom Cruise a jeho tri sestry totižto pred pár dňami prišli o svoju milovanú matku. 

Thomas Cruise Mapother IV, vo svetovom šoubiznise známy pod menom Tom Cruise, patrí v súčasnosti medzi najlepších hercov, o čom svedčia aj mnohé prestížne ocenenie. Jeho hviezda je aj po rokoch stále na výslní, no jeho súkromný život nie je na tom až tak dobre. Po troch rozvodoch je opäť sám, dlhú dobu nevidel svoju bilogickú dcéru Suri, ktorú má s herečkou Katie Holmes. Hlavným dôvodom, prečo sa od rozvodu s ňou nestretol, je jeho scientologická viera.

V súčasnosti však Tom prežíva veľmi smutné obdobie. Minulý týždeň totižto navždy vydýchla jeho milovaná matka Mary Lee South, ktorá svojho syna podporovala v herectve a často mu robila spoločnosť na červených kobercoch. Po zdravotných ťažkostiach sa jeho 80-ročná mama počas spánku pobrala na večný odpočinok. 54-ročný umelec spolu so svojimi súrodencami prichystal aj poslednú rozlúčku v scientologickom kostole, na ktorú prišla celá rodina i najbližší priatelia.

Tom Cruise a jeho matka Mary Lee South

Foto: YouTube, depositphotos.com | Zdroj: People.com