Známa moderátorská dvojica televízie Markíza, ktorá tvorí pár už niekoľko rokov, dokázala nemožné. Už šesť mesiacov sú pyšnými rodičmi malej dcérky, hoci o tejto novinke až doposiaľ vedeli len ich najbližší, priatelia a rodina. Krásne správy tak pred všetkými dobre utajili!

Moderátorka Reflexu Lenka Petrželová a športový moderátor Peter Varinský sú spolu šťastní už niekoľko rokov. Markizáckej dvojici sa podarilo utajiť neuveriteľnú novinku, ktorú verejnosť až doteraz netušila. Už šesť mesiacov sú totiž zo sympatických moderátorov rodičia. Len pred pár dňami sa stala po druhýkrát mamou aj obľúbená herečka a zabávačka Zuzana Kubovčíková Šebová.

Zaľúbencom sa narodila v septembri dcéra, ktorá dostala krásne meno. „V septembri sa nám narodila dcérka Lyriannka. Sme šťastní rodičia zdravého dievčatka, ktoré nijako pred svetom neskrývame, avšak nemali sme potrebu to medializovať,“ vysvetlila pre portál Markíza čerstvá mamička. Zároveň tým naznačila, že si svoje súkromie rodinka stráži a zrejme tak nebudú svoj poklad v najbližšej dobe ukazovať ani fanúšikom na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: IG/tvmarkizaofficial, lenkaperzelova