Zatiaľ posledný držiteľ titulu SuperStar sa pevne chytil šance a úspešne kráča po ceste, ktorú si vybudoval účasťou v speváckej šou. Adam Pavlovčin predstavil svoju dojímavú novinku a tú prekvapivo naspieval v rodnom jazyku.

Adam Pavlovčin, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Adonxs, má na konte už niekoľko úspešných hitov. Avšak všetky doposiaľ naspieval v angličtine. Po dva a pol roku od svojho účinkovania v SuperStar sa multitalentovaný hudobník rozhodol, že prinesie song, ktorému budú rozumieť všetci jeho slovenskí fanúšikovia.

,,Prvý slovenský singel SÁM je vonku a moje emócie sú zmiešané ako nikdy predtým. Spievať v rodnom jazyku je pre mňa úplne iný svet, krajší? Obnaženejší? Nechám na Vás… Byť Sám pre mňa v tomto príbehu neznamená smútok, ale niekedy možno dlhšiu cestu k dosiahnutiu svojho úplného potenciálu v živote,” opísal na Instagrame novinku Adam, ktorý v piatkovej Rannej šou Fun rádia v rozhovore s Verou Wisterovou prezradil, že slovenských pesničiek bude viac. V slovenčine dokonca plánuje vydať ďalší album.

Prvou ochutnávkou je teda emotívny singel Sám, ktorý má za sebou už aj televíznu premiéru. Adam ho 16. marca odpálil naživo na Krištáľovom krídle, kde bol i nominovaný v kategórii populárna hudba. Ak ste Adonxsove úžasné vystúpenie nevideli, môžete si ho pozrieť v priloženom videu.

Zdroj/Foto: Instagram/ageofadonxs, Fun rádio, YouTube/ADONXS