Známa slovenská moderátorka Adela Banášová sa počas tohto víkendu objavila zrejme na všetkých internetových stránkach so svojím videom s nemeckým rapom. Cez víkend si však dopriala odpočinok, ale ten nedopadol zrovna najlepšie!

[sociallocker]Banášová je známa tým, že rada trávi svoj voľný čas aktívnym dovolenkovaním a výnimkou nebol ani nedeľný deň, keď sa rozhodla poprvýkrát v živote vyskúšať let v helikoptére. Ako informuje portál Topky.sk, Adele tento zážitok nebol vôbec príjemný a nevedela sa počas letu helikoptérou dočkať návratu na pevnú zem. Bezprostredne potom, čo vystúpila z nebezpečného stroja, mala populárna blondína slzy na krajíčku!

Po chvíli ju však nervozita opustila a so svojím typickým humorom vzdala hold pilotovi Števkovi, ktorý podľa nej mal dôvod na to, aby sa vrátil späť na zem, keďže tu má frajerku a to ju aspoň čiastočne ukľudňovalo. Celkový zážitok z helikoptéry však Banášová popísala, že to bolo, ako keby človek letel v takej malej krabičke. Moderátorka priznala, že mala počas letu strach a po ňom sa takmer rozplakala.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook.com
[/sociallocker]