Boja sa najhoršieho! Ich rodinná idylka bola narušená nepríjemnou správou, hollywoodski rodičia prežívajú dni plné neistoty. Jedná sa o jedno z ich adoptovaných detí, dcérku Zaharu. Objavila sa biologická matka, ktorá ju chce späť. Budú sa celebritní rodičia musieť vzdať Zahary?

[sociallocker]Angelina Jolie a Brad Pitt majú veľkú rodinu, vychovávajú celkom šesť detí. Tri deti si osvojili a tri sú ich vlastné. Ako prvé dieťa si Angelina adoptovala Maddoxa, keď ešte netvorila pár s Bradom. Dievčatko z Etópie, Zaharu, si adoptovali o 3 roky neskôr a následne sa im narodil ich prvý spoločný potomok – dcérka Shiloh Nouvel. Netrvalo dlho a o pár mesiacov mali osvojeného ďalšieho chlapca, Paxa Thiena z Vietnamu. Zatiaľ poslednými členmi rodinky sú  dvojičky Knox Léon a Vivienne Marcheline.

Vrásky na tvári im robí v týchto dňoch situácia týkajúca sa ich najstaršej dcéry Zahary. Adopcia prebehla po tom, ako jej rodičia zomreli na AIDS a stala sa z nej sirota. Avšak biologická matka sa záhadne objavila a ako hovorí, urobí všetko preto, aby sa jej dcéra vrátila domov do Afriky. Raz o to už bojovala, teraz vyšla z tieňa opäť.

Angelina s deťmi

Brad s Angelinou by sa nemali čoho obávať, keby zahraničné média nezverejnili informácie, že ich adopcia neprebehla ako mala a je nelegálna. Tohto sa drží biologická matka, pretože ak sa to potvrdí, bude mať právo na malú Zaharu. Situáciu momentálne riešia právnici.

Pre rodičov Angelinu a Brada je rodina všetkým, ak prídu o jedno zo svojich detí, položí ich to. Všade kde sa objavia, pôsobia šťastným dojmom rodičia a aj deti. Otázkou je, či biologickej matke nejde len o peniaze. Odpoveď sa dozvieme po vyriešení sporu.

Angelina s adoptovanými deťmi

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram[/sociallocker]