Speváčka Barbora Balúchová je pomerne dosť aktívna na sociálnych sieťach a okrem toho, že pravidelne pridáva najrôznejšie fotky z bežných dní, snaží sa so svojimi fanúšikmi ostať aj v priamom kontakte.

Práve o to sa pokúsila aj naposledy, keď ich poprosila o radu, kde by sa dalo ísť s malým Alexkom sánkovať. Dostala hneď niekoľko dobrých tipov od mamičiek, ktoré taktiež zobrali svoje deti do prírody. Až na jednu, ktorá si zmyslela, že k fotke napíše svoj názor na jej líčenie: „Neviem prečo, ale tá horná linka vám vôbec nepristane!“

Tak ako samotnú Barboru, aj jej sledovateľky ostali z tohto rozčarované, čo dali aj patrične najavo. „Ooo môj božeee! Toto bolo fakt odveci! Ľudia buďte more happy!“ znel jeden, ku ktorému sa pridal aj ďalší: „Človek sa pýta na tipy na sánkovanie a dostane koment ku linke,“ pričom za komentárom bolo pomocou smajlíkov zobrazené pobavenie.

Vyjadrila sa aj Barbora, ktorá dala jasne najavo svoj postoj k danej poznámke: „Neviem prečo, ale vôbec ma to nezaujíma. Bože ľudia, prečo stále hľadáte chyby na iných a nie na sebe?“ Nuž, ľudia sú nepoučiteľní a jednoducho sa vždy nájde niekto, kto musí druhých neustále kritizovať.

Prečítajte si tiež: Čaká Barbora Balúchová druhé bábätko? TIETO zábery všetkých prekvapili!

Fotka, ktorá rozprúdila diskusiu

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram