Andrej Bičan a jeho rozvodové ťahanice s exmanželkou Editou sa už blížia ku koncu. V čom sa ale bývalí partneri zhodnúť nedokážu, sú peniaze. Moderátor totiž odmietal platiť výživné, ktoré mu stanovil súd. Teraz prišla krutá realita!

Andrej Bičan už síce uzavrel kapitolu manželstva s Editou, s ktorou sa starajú o spoločné potomstvo, no jeden problém stále visí vo vzduchu. Bývalí partneri sa dodnes nedokážu zhodnúť na platení výživného na deti. Kým moderátor tvrdí, že deťom dá aj to posledné, Edita odhalila, že doposiaľ nedostala na deti ani cent. Rozhodla sa preto podať návrh na exekúciu, keďže za každý mesiac jej prináleží súdom stanovených 900 eur.

Moderátor sa ale doposiaľ snažil vyhrážky svojej ex ignorovať a s mladučkou priateľkou sa vybral do hriešneho mesta Las Vegas: “V žiadnom prípade nebudem financovať podnikanie mojej exmanželky a prípadne jej plastické operácie. Deťom zabezpečujem všetko. Dôvod platiť matke do rúk nevidím,” vyjadril sa pre Nový Čas. Teraz ho ale čaká krutá realita v podobe exekútorov.

Edita považuje fakt, že si užíva dovolenky, no napriek výbornému platu moderátora nedokáže zaplatiť svojim deťom výživné, za výsmech zákona o rodine. Ak je exekúcia začatá, hrozí zabávačovi zablokovanie bankových účtov, nehnuteľností či zadržanie vodičského preukazu. Suma sa môže navýšiť aj o prípadnú náhradu trov, ktorá Bičanovi hrozí, ak sa s exekútorom nedohodne “po dobrotky”.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Andrej Bičan Fun page