Chorý, šialený, bláznivý… Aj tak sa dá pomenovať vzťah, ktorý vznikol medzi dvoma ľuďmi s vekovým rozdielom 54 rokov! Almeda Errellová po smrti svojho manžela neverila, že sa ešte niekedy zaľúbi. Opak sa však stal pravdou a svojho mladého muža spoznala naozaj na netradičnom mieste!

[sociallocker]Almeda spoznala Garyho na pohrebe svojho vlastného syna! Všimla si mladíka s pekným úsmevom, ktorý na ňu pozeral. Ihneď vedela, že je to ten pravý! U Garyho to bolo presne také isté. Už od detstva mal slabosť na staršie ženy, v škole sa zaľúbil do svojej učiteľky, neskôr mal dokonca vzťah so 77-ročnou ženou!

1

Dva týždne po ich prvom rande ju Gary požiadal o ruku! Celá príprava svadby prebehla narýchlo a napokon sa vzali. Ich svadobná noc bola naozaj zaujímavá. Pre Garyho to bolo prvýkrát a priznal sa, že to prekonalo všetky jeho očakávania. Almeda zase tvrdí, že to bolo najlepšie milovanie, aké kedy zažila.

2

Momentálne spolu žijú u jej vnuka, ktorý je o tri roky starší ako Gary! Zo začiatku sa stretli s rôznymi ohlasmi od svojho okolia, no všetci časom pochopili, že sa naozaj ľúbia a to je podstatné! V láske predsa vek nehrá veľkú rolu.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook/Gary Hardwick[/sociallocker]