Sexi farmárka je už doma, v komforte, na ktorý je zvyknutá. Po nečakaných udalostiach, a s podlomeným zdravím, musela siedmu sériu populárnej reality show, opustiť. Na počudovanie všetkých sa popasovala s nehostinnými podmienkami nadmieru dobre a tmavovláska zvyknutá na pohodlie, nemala problém v podstate s ničím. 

[sociallocker]Jediné problémy boli tie zdravotné. Najprv skončila v sanitke kvôli bolestiam žalúdka a napokon súťaž zo zdravotných dôvodov musela opustiť úplne. Už vo Farme 4, kde účinkovala prvýkrát, ju zradilo slepé črevo, vtedy sa však do súťaže hrdinsky vrátila. Operácia ju ale neminula po príchode domov a tak či tak skončila na operačnom stole.

hrmovaa

Na sociálnych sieťach má Janka veľkú základňu fanúšikov, a práve tým sa prihovorila, už po vypadnutí a vrátení sa do reality.
,,Bolo to super, ale už stačilo 🙂 Som rada, že som konečne doma, s mojimi a v komforte. 😀
Bolo to drsné, drsnejšie ako minule, ale bol to zážitok na celý život, a som rada, že som na farme mohla prežiť tých pár týždňov. Ďakujem všetkým, ktorí mi fandili a podporovali ma. Ste super 🙂 Nemôžem ani pridať nejakú aktuálnu foto, lebo zasa som chorá 😀 Zdravie mi nejak nepraje tento rok :(“

Janke držíme palce a prajeme skoré uzdravenie 🙂

Foto: Facebook [/sociallocker]