Mnohí fanúšikovia sympatickej vojvodkyne z Cambridgu si všimli, že brunetka si takmer vždy upravuje vlasy do rovnakého účesu, a hoci si ich občas vyčeše, nikdy ju nevideli s vysokým copom. Jej tajomstvo je teraz odhalené!

Kate Middleton sa po príchode na kráľovský dvor dokonale aklimatizovala a etiketu obliekania a úpravy zovňajšku má v malíčku. Mnohí si ale povšimli, že vojvodkyňa nosí svoje krásne husté vlasy upravené stále do podobného účesu. Aj keď si občas vlasy vyčeše do elegantného účesu, vysoký cop na nej ešte nikto nevidel.

Tajomstvo o tom, prečo si brunetka svoje vlasy nikdy do copu nedáva, je teraz ale odhalené a za všetkým je drobná nedokonalosť krásy. Manželka princa Williama skrýva v oblasti nad ľavým uchom jazvu o veľkosti sedem centimetrov, ktorá jej zostala ešte z detstva po absolvovaná nepríjemnej operácie.

Vojvodkyňa sa ju týmto spôsobom snaží zamaskovať a nestrhávať na ňu pozornosť. Zaujímavosťou je, že aj princ William má na hlave jazvu z detských čias, hoci tá jeho sa nachádza na ľavej strane čela a prišiel ku nej pri golfe. Princ si občas robí srandu z toho, že podobnú mal aj filmový čarodejník Harry Potter. Aj v takejto maličkosti sa zaľúbené hrdličky dopĺňajú, hoci priznali, že v minulosti museli prekonať aj bolestivý rozchod.

Zdrojmamamia.com.au │ Foto: Instagram, Facebook