Shannen Doherty, ktorú všetci poznáme ako seriálovú Brendu z Beverly Hills, podporujú tisícky fanúšikov na sociálnej sieti. Shannen si od lekárov vypočula krutú právu a odvtedy bojuje so zákernou rakovinou.

[sociallocker]Po tom, čo sa Brenda dozvedela, že má rakovinu prsníka, jej život sa úplne zmenil. Najprv prišla o prsník, ale tento zákrok nezabránil tomu, aby sa jej rakovina rozšírila až na lymfatický systém. Nedávno podstúpila náročnú chemoterapiu a ožarovanie. Táto zákerná choroba ju však zmenila na nepoznanie. Herečka je stále veľmi silná a nehodlá sa len tak vzdať.

Tmavovláska sa nechcela každý deň prizerať na to, ako jej pomaly vypadávajú vlasy, a tak si ich sama ostrihala na krátko. Na sociálnej sieti sa o svoj život delí so svojimi fanúšikmi, a tí ju podporujú a dodávajú jej odvahu. Nedávno Doherty priznala, čoho sa pri rakovine obáva najviac. “Neistota je vždy najdesivejšia. Zafunguje chemoterapia? Pomôže ožarovanie? Budem musieť tým prejsť znovu, alebo budem mať metastázy? Všetko ostatné sa dá zvládnuť. Bolesť i život bez pŕs. Ale bojíte sa o svoju budúcnosť a ako to ovplyvní ľudí, ktorých máte radi.”

Zdroj: pluska.skFoto: Facebook[/sociallocker]