Obyvatelia Británie, no aj ďalší kritici vojvodkyne Meghan, sa do nej poriadne obuli. Potom, čo sa objavila na charitatívnej akcii s Archiem v náručí, si okamžite všimli jeden detail. Ten sa stal terčom kritiky a Meghan neváhali dokonca označiť za zlú matku.

Vojvodkyňa Meghan sa 8 týždňov po pôrode po prvýkrát objavila na oficiálnej akcii spolu s Archiem. Na každoročný charitatívny zápasy póla, v ktorom si zahral aj princ Harry, si to namierila Meghan so synčekom v náručí. Aj keď z drobčeka nespustila ani na sekundu oči, Briti, ako aj ďalší kritici vojvodkyne, si na záberoch okamžite všimli jeden detail.

Meghan zvozili za spôsob, akým syna držala a podľa ich slov jej mohol maličký každú chvíľku vypadnúť z rúk: „Ani nie je schopná držať dieťa,“ napísal jeden na sociálnej sieti, no v podobnom duchu sa podľa informácii denníka TheSun niesli desiatky ďalších príspevkov. Niektorí zašli tak ďaleko, že vojvodkyňu označili za zlú matku.

Napokon sa však našli aj ľudia, ktorí sa Meghan zastali: „Je v tom stále nováčik. Aj my sme najprv držali naše deti nemožne,“ napísala fanynka, ku ktorej sa pripojila ďalšia: „Je úplne čerstvou mamičkou. Preboha, prestaňte ju haniť. Bola by som úplne vystrašená, keby ma niekto fotí každú minútu, najmä s bábätkom,“ obhajuje Meghan. O tom, či držala Meghan svoje bábätko normálne, sa môžete presvedčiť vo videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YouTube/Today, Entertainment Tonight