Bývalá hviezda Markízy odhodila VŠETKO oblečenie: Intímna foto so synom!

Dátum:

Pôvabná moderátorka, ktorú slovenskí diváci spoznali vďaka markizáckej šou Superstar, odhodila zábrany a fanúšikom na sociálnej sieti sa ukázala bez akéhokoľvek kúska oblečenia. Česká hviezdička tak urobila len sedem mesiacov po pôrode, pričom svojou bezchybnou figúrou doslova vyráža dych.

Česká moderátorka Zorka Hejdová moderovala v roku 2013 po boku Romana Juraška veľkolepú šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kedy sa stala víťazkou nenápadná Sabina Křováková. 31-ročná blondínka práve v tom istom roku povedala svoje životné áno partnerovi Miroslavovi, ktorému uplynulý apríl porodila prvorodeného syna Nicolasa.

„Je to moje slnko, ktoré mi nedovolí prepadať smútku a zlým náladám, nech sa okolo nás deje čokoľvek. Každý deň mu šepkám, ako ho milujem, aby to každý deň svojho života vedel. Sledujem, ako sa neustále vyvíja, zlepšuje a fascinuje ma každý nový deň, keď mi ukáže niečo, čo pre neho ešte nedávno bolo také nedosiahnuteľné,“ napísala k odvážnej fotografii o chlapčekovi.

„Teším sa neopísateľne na všetko, čo bude prichádzať a čo spolu prežijeme a napriek tomu by som niekedy aspoň na chvíľu zastavila čas. Napríklad v okamihu, keď si moju tvár chytí oboma ručičkami, zovrie ju do dlaní, pritiahne k sebe a svojimi tromi zubami ma so všetkou vervou uhryzne do nosa! Vykladám si to ako gesto plné lásky a verím a dúfam, že sa nemýlim,“ dodáva Zora pri odvážnom zábere, ktorý bol vytvorené len pár mesiacov po pôrode.

Odvážnu fotografiu českej moderátorky môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/zorkahejdova

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...