Je tomu len zopár týždňov, čo sa Dáša “Mamba” Šarközyová a jej partner, tanečník Tony Porucha stali hrdými rodičmi. Aj keď krásna brunetka v začiatkoch svojej kariéry pôsobila mimoriadne sebavedomo a dravo, postupom času sa z nej stala dozretá žena, ktorá dnes žije len pre svoje prvorodené dieťatko a muža snov.

Mamba Dasha, ktorá pôsobí ako herečka nielen v divadle, ale aj pred televíznymi kamerami, rozvíja svoju kariéru aj ako speváčka. V roku 2014 sa objavila v domácej verzii šou X Factor, ktorú síce nevyhrala, no vydala zopár pôsobivých singlov. A práve jej posledný sa možno stane novou hymnou lásky pre mnohé ženy.

Je tomu len zopár hodín, čo sympatická brunetka vypustila do sveta novú skladbu „Fajn“, ktorú venovala práve svojmu partnerovi Tonymu: „4 najkrajšie roky môjho života!  Ďakujem ti, Tony, že si moje všetko. A tiež za ten najkrajší dar- to malé nádherné stvorenie, ktoré milujeme viac ako svoj život.. Ďakujem, že si taký úžasný.. Že sa o nás staráš s tak obrovskou láskou.. Že si ten najlepší muž a najlepší otec, akého som si mohla priať.. “Kým naša láska trvá, ja budem Poruchová….. Kým ťa mám, viem, že všetko bude FAJN”.. Tento song bude navždy už len tvoj. A klip nám bude pripomínať to nádherné obdobie, keď sme čakali na náš malý zázrak.. Milujem ťa tak, že všetky slová sú slabé..,“ vyznala sa na sociálnej sieti Instagram Mamba. A že sa jej skladba podarila!

Zdroj: Instagram/MambaDasha, YouTube