Amerického herca Davida Hasselhoffa určite netreba nikomu predstavovať. V minulosti sa stal hviezdou seriálov Baywatch a Knight Rider, ktoré mu zabezpečili celosvetovú slávu. Úspešnou je však aj jeho dcéra, ktorej sa darí najmä v oblasti modelingu.

David Hasselhoff má z druhého manželstva s Pamelou Bach dve dcéry, 30-ročnú Taylor Ann a 27-ročnú Hayley. Pozornosť médií púta predovšetkým mladšia z dievčat, ktorá je úspešnou plus size modelkou.

Hayley sa už ako 14-ročné dievča rozhodla prijať svoje telo a netrápiť sa kvôli kyprejším krivkám. Od toho momentu sa stala bojovníčkou za zdravé ženské sebavedomie. ,,Naučila som sa, že krása má rôzne tvary a veľkosti a toto vyhlasujem do sveta,“ neustále upozorňuje na sociálnej sieti.

Dcéra 67-ročného herca sa v móde neobmedzuje ani kvôli pár kilám navyše. Rada si dopraje aj odvážnejšie outfity, pričom neustále stavia na mega výstrihy. Aj keď jej mnohí fanúšikovia vyčítajú, že oblečenie na nej pôsobí prehnane až nevkusne vulgárne, známa blondínka si kritiku nevšíma a naďalej je verná provokatívnym outfitom.

Odvážne fotky Hayley si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: littlethings.com  |  Foto: IG/hhasselhoff, FB/Destroy This Nerd