Paris (20), dcéra speváckej legendy Michaela Jacksona, skončila pred pár dňami v rukách psychiatrov. Za jej pobytom v nemocnici pritom môžu viaceré faktory, ktoré sa podpísali na jej mentálnych problémoch.

Paris, dcéra zosnulého kráľa popu, sa už roky borí s mentálnymi problémami. Pred pár dňami sa však prevalila v zahraničných médiách informácia, že mladá kráska sa sama prihlásila na klinike, kde plánuje podstúpiť reštart a dať do poriadku svoje fyzické aj emocionálne zdravie. Paris v minulosti šokovala fotkou v nohavičkách či zábermi s chlpatými nohami a pazuchami.

Hoci na svojom profile zverejnila informácie, že je v poriadku a potrebovala si len oddýchnuť od telefónu a sociálnych sietí, zdroje z okolia a niekdajšie rozhovory Paris pre časopisy hovoria inou rečou. Paris bola totiž v roku 2013 hospitalizovaná pre pokus o samovraždu a neskôr priznala, že sa o ukončenie života pokúsila už niekoľkokrát.

Zároveň podľa magazínu Hollywoodlife herečka, modelka a speváčka už roky trpí depresiami a úzkosťou, čo sa mohlo rovnako podpísať pod aktuálny stav. Jacksonova dcéra musela pritom ako dieťa príliš rýchlo dospieť, a rovnako musela v poslednom období čeliť nechutným obvineniam voči jej mŕtvemu otcovi, ktorý je stále podozrievaný a obviňovaný zo zneužívania maloletých chlapcov.

Paris Jackson skončila na psychiatrii
V minulosti sa viackrát pokúsila o samovraždu a trpela depresiami a úzkosťami
Dcéra legendárneho Michaela sa na kliniku prihlásila sama

Zdroj: hollywoodlife.com │ Foto: Instagram, Facebook