Koncom uplynulého augusta spustila televízia Markíza vysielanie jedenástej série reality šou Farma, pričom proti sebe bojovali východ vs. západ. I napriek tomu sa medzi aktérmi relácie zrodila láska, ktorá spočiatku prekonávala aj výrazné prekážky.

Radovan Dulin (38) prišiel na markizácky statok ako šťastne zamilovaný muž, ktorého doma čakala krásna snúbenica. Odtrhnutie od reality však dalo pevnému zväzku na frak a východniar už po pár hodinách podľahol čaru mladej teenagerky Miroslavy Csorbovej (19). Po krátkom romániku si však našiel cestu ku kráske Kristi Dali (32), pričom z farmárskeho priateľstva vznikla časom veľká láska.

Na finále šou už prišla dvojica ruka v ruke a po doriešení milostného trojuholníka s Radovou partnerkou sa zdalo, že im už nič nehrozí v ceste za šťastím. Všetko sa však zmenilo po návrate do reality, keď rodený Popradčan odišiel za prácou na východ Slovenska a fotomodelka ostala na západe. I keď spočiatku verila, že vzťah na diaľku im môže nielen vydržať, ale aj prospievať, dnes už vie, že skutočnosť je, žiaľ, iná.

Potom, čo sa objavili informácie, že farmár sa má stretávať s inou ženou či chodiť po diskotékach, dôvera medzi partnermi sa výrazne naštrbila. Dvojica síce ohlásila rozchod, no napriek tomu sa stretávala i naďalej. Zdá sa však, že dnes je už opäť všetko inak a Kristína urobila za toxickým vzťahom výraznú čiaru.

Každý príbeh niekde začína a niekde končí. Už pár dní hľadám tie správne slová, žiaľ, píšu sa mi tažko. Každý deň sa ma pýtate, či sme spolu. Rozhodla som sa posunúť ďalej a ukončiť vaše nekonečné otázky a odpovedať na ne. Ďakujem za všetko to dobré aj zlé, čo sme spolu zažili. Ďakujem, Radko, že si bol súčasťou mojho života. Za Farmu, za tvoju podporu. Žiaľ, naše povahy sú tak rozdielne, že sme sa rozhodli neubližovať si ďalej a ísť si každý svojou cestou… Verím, že čas všetko zahojí a obaja pochopíme, čo nás Farma a náš vzťah mal naučiť. Všetko sa deje pre niečo a aj to zlé a smutné v živote má svoj zmysel,” zverila sa zdrvená kráska na sociálnej sieti.

Foto: IG/kristi_dali